Mellow 3D Spausdintuvo Dalys, Medžiagos aptikimo modulis 1,75 mm/3.00 mm kaitinimo nustatymo modulis stebėti jutiklis Mechaninė Endstop

w24075

Nauja prekė

€1.63

dxbbatch1

dxbbatch2

Produkto pavadinimas: Medžiagų aptikimo modulis Laivybos sąraše: Medžiagų aptikimo modulis su laidu* 1set Dydžių pasirinkimo: 1.75 mm/3.00 mm. Savybės: Nusidėvėjimui atsparaus vario nustato pridėtinės tiek įleidimo ir išleidimo efektyviai išplėsti produkto gyvavimo.

Naudojamas su Lerdge valdyba:

Kai yra medžiaga, žalia šviesa modulis palaiko apšvietimas. Ir kai medžiaga yra išnaudotos, žalia lemputė užgęsta, tada plokštė vykdo pause komandą operacija, po pakeitimo medžiaga, gali toliau spausdinti.

Laidų: Prijunkite modulį į M-sensorius uosto plokštėje.

Naudojamas su kitais pagrindinėse plokštėse:

Medžiagos aptikimo modulis naudoja lygių perėjimo nustatymo metodą. Kai su medžiaga, aptikimo lygio signalo turėtų būti didelis, ir kai nėra medžiagos, medžiagos uosto lygio signalas eina mažas. Kai sistema aptinka nustatyta perėjimas iš aukšto į žemą lygį, tai bus į tai, kaip medžiaga, išnaudota, tada valdyba vykdo pause komandą operaciją, ir po pakeitimo medžiaga, ji ir toliau spausdinti.

  • Naudoti: 3d spausdintuvas
  • Elemento Tipas: Jungiklis
  • Dydžiai parinktis: 1.75 MM/3.00 MM
  • Pavadinimas: 3D Spausdintuvas Medžiagų aptikimo
  • Spalva: balta ir juoda
  • Prašymas: Medžiagos aptikimo
  • Prekės Pavadinimas: Sodraus
  • Modelio Numeris: 3d spausdintuvas

Žymos: 3D Spausdintuvas Dalys ir Priedai, Kompiuterių Ir Biuro, Pigūs 3D Spausdintuvą, Dalys ir Priedai, Aukštos Kokybės Kompiuterio Ir Biurui, 3D Spausdintuvas Dalys ir Priedai.

Atsiliepimai

Iplantak
2021-01-24
3/5
просил чёрный, прислали белый
Zlobny Verk
2020-10-02
5/5
As always, everything is at the highest level. Excellent quality and fast delivery. Used this thing to upgrade ulti steel. Who is interested, go to www.ionline.by and read.
Lunniicvetok70
2020-12-04
5/5
Excellent goods, corresponds to the description, fast delivery, the seller quickly helped with the adjustment of the firmware

Priedai